Logo Kancelarii Krzysztof Biront

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Krzysztof Biront

ul. Świdnicka 2/7, 58-200 Dzierżoniów
kom: 535 687 361, tel: 74 646 44 66


Radca Prawny Dzierżoniów - Zdjęcie Kancelarii

Kancelaria Adwokacka Adwokat Krzysztof Biront ul. Świdnicka 2/7 Dzierżoniów zajmuje się obsługą prawną zarówno osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. Świadczenie wszechstronnej pomocy prawnej na rzecz klientów Kancelarii obejmuje m.in. udzielanie porad prawnych, reprezentację (obronę) przed sądami i innymi organami administracyjnymi i samorządowymi, przygotowywanie pozwów, środków zaskarżenia i innych pism procesowych, przygotowywanie opinii prawnych, analiz i umów.

Zakres działalności Kancelarii obejmuje świadczenie usług adwokackich w następujących dziedzinach prawa:

  • karnego i karnego skarbowego (kompleksowa opieka prawna zarówno w postępowaniu przygotowawczym jak i sądowym);
  • wykroczeń i wykroczeń skarbowych;
  • cywilnego (m.in. sprawy spadkowe, majątkowe, odszkodowawcze);
  • rodzinnego (m.in. sprawy alimentacyjne, rozwodowe, o władzę rodzicielską);
  • gospodarczego i handlowego (w tym stała obsługa prawna firm);
  • pracy i ubezpieczeń społecznych;
  • administracyjnego.

Podmiotom gospodarczym w ramach stałej współpracy oferujemy także doradztwo w zakresie prawnych aspektów prowadzenia działalności gospodarczej. Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorstw już istniejących, jak i dopiero powstających podmiotów gospodarczych, którym proponujemy świadczenie pomocy prawnej przy tworzeniu i rejestracji w Krajowym Rejestrze Sądowym. Na etapie tworzenia nowych firm szczególny uwagę zwracamy na doradztwo w zakresie optymalnego wyboru formy prowadzonej działalności gospodarczej oraz prawidłowego skonstruowania umowy spółki lub statutu. Możliwe jest też powierzenie Kancelarii stałej obsługi prawnej firmy.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami Kancelaria Adwokacka Dzierżoniów, ul. Świdnicka 2/7 Adwokat Krzysztof Biront posiada obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w związku z prowadzoną działalnością.

Niniejsza strona internetowa ma charakter jedynie informacyjny i nie stanowi reklamy prowadzonej przez Kancelarię Adwokacką działalności. Przyjęcie przez Kancelarię zlecenia w zakresie świadczenia usług adwokackich wymaga zawarcia stosownej umowy. Z poważaniem Adwokat Krzysztof Biront - Dzierżoniów.